Oct 17, 2021

१२ औं टिआइए कपको उपाधि आयोजक टिआइए, एचएचसीए र भ्याली पब्लिकलाई

Jan 01 , 2017

पुस १७, काठमाडौं । आयोजक टिआइए, एचएचसीए र भ्याली पब्लिकले १२ औं टिआइए कप बास्केटबल प्रतियोगिताको उपाधि जितेका छन् ।

ठुङरम इन्टरनेशनल स्कुल (टिआइए)मा आइतबार सम्पन्न फाइनल खेलमा स्टाफतर्फको थ्रि वाइ थ्रि खेलमा टिआइएले होलिभिजनलाई १७–१५, छात्रतर्फ एचएचसीएले टिआइएलाई ४०–३३ र छात्रातर्फ भ्यालीले बाबालाई २७–१८ ले हराउँदै उपाधि जितेका हुन् ।


विजयी टिआइएका लागि केदार बुढाथोकीले सर्वोधिक ७, एचएचसीएका लागि विशाल मानन्धरले सर्वोधिक १४ अंक जोडे भने भ्यालीका लागि उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्दै आएकी रोशनी श्रेष्ठले सर्वोधिक १३ अंक जोडिन ।  त्यस्तै प्रतियोगिताभरीको उत्कृष्ट खेलाडीका रुपमा होलिभिजनका मनिष लामा चुनिए ।

प्रतियोगितामा प्रमुख अतिथिका रुपमा उपस्थित हुनुभएका नेपाल सरकारका सिंचाइ राज्यमन्त्री सुरेन्द्र आचार्यले बिजयी खेलाडीहरुलाई शिल्ड, मेडल तथा प्रमाणपत्र वितरण गर्नुभयो ।

त्यसैगरी, विद्यालयका कार्यबहाक अध्यक्ष कर्मा छिरिङ शेर्पाले राज्यमन्त्री आचार्यलाई मायाको चिनो प्रदान गर्नुभयो ।  पुस ८ बाट सुरु भएको सो प्रतियोगितामा छात्रतर्फ १६, छात्रातर्फ १२ र स्टाफतर्फ १० टिमको सहभागिता रहेको थियो ।